KULLANIM ŞARTLARI

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Zahre Gurme'ye (Bu metinde "Zahre" olarak kullanılacaktır) aittir. Zahre Gurme internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Zahre Gurme'nn yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz.

Site kullanıcısı Zahre Gurme internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini Zahre Gurme internet sitesine bağlı kaldığı sürece ve kaynağını belirttiği süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.zahregurme.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. Zahre Gurme internet sitesini ziyaret eden ve Zahre Gurme sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.