GİZLİLİK ŞARTLARI

Zahre Gurme, siteyi kullanan özel kişilerin www.zahregurme.com adlı web sitesi üzerinden elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Zahre Gurme bu kişisel bilgileri, üçüncü kişilere, sadece aşağıda belirtilen şartlarda belli kısıtlamalar dahilinde iletecektir.

Zahregurme.com vasıtası ile ürün almak isteyen kullanıcıların elektronik ortamda tanımladığı isim-soyisim, telefon, adres, e-posta gibi detayları, Zahre Gurme gerektiğinde temas kurmak için kullanabilir, veya sitede satıcı konumunda olan firmalara, yada işbirliği içinde olduğu kişilere kullanıcın kimliği ifşa edilmeden veri tabanı oluşturma, pazar araştırma, kampanyalardan haberdar etme ve doğrudan pazarlama yapmak amacıyla verebilir.

Yetkili idari ve adli otoriteler tarafından yürütülen bir soruşturmaya destek amacıyla ilgili Kullanici bilgileri talep edildiğinde, bu bilgiler yetkili makamlara verilebilir.

Sistemde çıkabilecek sorunların süratle çözülmesi ve kullanıcıları tanımlama amacı ile Zahre Gurme kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bu IP adreslerini kullanabilmektedir.

Zahre Gurme, Internet Sitesi dahilinde diğer sitelere link verebilir. Zahre Gurme link verdiği sitelerin gizlilik koşulları ve içeriklerine yönelik hiç bir sorumluluk taşımamaktadır.

Zahre Gurme, işbu Gizlilik ve güvenlik hükümlerini dilediğinde Web sitesinde yayınlayarak değiştirebilir. Değişiklikler yayınlandığı tarihten itibaren yürürlülük kazanır.